O nás

Spoločnosť OBCHODNÉ CENTRUM VIKTORIA, s.r.o., bola založená v roku 2011, kedy prevzala do správy budovu obchodu a služieb na Hollého 1, v Hlohovci. Hlavnú činnosť spoločnosti tvorí prenájom nebytových priestorov.


História:

Budova bola postavená v roku 1976 , slúžila obyvateľom ako sídliskový obchodný dom. Nachádzali sa tu prevádzky Potraviny, Mäsiarstvo, Drogéria, Ovocie – zelenina, Domáce potreby, Holičstvo, Kaderníctvo, Drogéria, Zberňa prádla, Lahôdky, Papierníctvo

Po roku 1990 táto nehnuteľnosť bola odkúpená do súkromného vlastníctva a prešla mnohými premenami vnútorných priestorov v ktorých sa vystriedalo niekoľko nájomníkov.

V roku 2012 naša spoločnosť uskutočnila komplexnú rekonštrukciu vnútorných i vonkajších častí budovy a vytvorila moderné priestory určené na prenájom.

Aktuality:

Od 01.10.2018 prevzala správu obchodného centra renomovaná nadnárodná spoločnosť CUSHMAN & WAKEFIELD, ktorá svojou profesionálnou činnosťou prispeje k naplneniu našich cieľov a vytvorí podmienky  pre OC VIKTORIA tak, aby sa zaradilo medzi moderné obchodné centrá menšieho formátu.

Pripravujeme:

Aktuálne pracujeme na projekte „ Druhej etapy prístavby Obchodného centra Viktoria“

Kam smerujeme:

Naším cieľom je vytvoriť príjemné miesto pre nákupy, oddych a zábavu pre obyvateľov mesta, ale i návštevníkov z okolia.