O nás

Spoločnosť OBCHODNÉ CENTRUM VIKTORIA, s.r.o., bola založená v roku 2011, kedy prevzala do správy budovu obchodu a služieb na Hollého 1, v Hlohovci. Hlavnú činnosť spoločnosti tvorí prenájom nebytových priestorov.


História:

Budova bola postavená v roku 1976 , slúžila obyvateľom ako sídliskový obchodný dom. Nachádzali sa tu prevádzky Potraviny, Mäsiarstvo, Drogéria, Ovocie – zelenina, Domáce potreby, Holičstvo, Kaderníctvo, Drogéria, Zberňa prádla, Lahôdky, Papierníctvo

Po roku 1990 táto nehnuteľnosť bola odkúpená do súkromného vlastníctva a prešla mnohými premenami vnútorných priestorov v ktorých sa vystriedalo niekoľko nájomníkov.

V roku 2012 naša spoločnosť uskutočnila komplexnú rekonštrukciu vnútorných i vonkajších častí budovy a vytvorila moderné priestory určené na prenájom.

Aktuality:

  • dodržiavame opatrenia Vlády SR Covid 19 a preto sú niektoré prevádzky dočasne zatvorené!
  • Už čoskoro otvoríme novú reštauráciu na starom mieste. Frašták je koncept moderného stravovania a posedenia s priateľmi, s domácimi špecialitami a dobrým pivom.
  • Chystáme novú pobočku Poštovej banky.
  • Môžeme sa pochváliť jedinečnou prevádzkou  v meste , interiérové detské ihrisko Neposedko. Tešíme sa vysokej návštevnosti a spokojnosti milých zákazníkov.
  • V týchto dňoch sme rozšírili našu gastrozónu o novú prevádzku Vietnamské bistro. Už nemusíte premýšľať , kam na obed v meste.
  • Obchodné centrum Viktoria privíta čoskoro nové obchodné prevádzky a služby, ktoré prinesú našim zákazníkom veľa príležitosí.
  • Od 20.11.2019 otvoril prevádzku nový potravinový operátor Billa, ktorý sa teší veľkému počtu nových zákazníkov z celého mesta i širokého okolia.
  • V rámci rekonštrukcie sme vybudovali nový eskalátor, ktorý prepojil budovu a vytvoril nový konfort v nakupovaní.
  • Na parkoviskách celého objektu boli inštalované parkovacie rampy, aby sa uvoľnili parkovacie miesta pre našich zákazníkov.  Parkovanie zdarma 90min platí na spodné parkovisko pri Billa, ostatné parkoviská su zdarma 3 hodiny.

Pripravujeme:

Rekonštrukcia priestorov reštaurácie, príprava novej pobočky Poštovej banky

Kam smerujeme:

Naším cieľom je vytvoriť príjemné miesto pre nákupy, oddych a zábavu pre obyvateľov mesta, ale i návštevníkov z okolia.