O nás

Spoločnosť OBCHODNÉ CENTRUM VIKTORIA, s.r.o., bola založená v roku 2011, kedy prevzala do správy budovu obchodu a služieb na Hollého 1, v Hlohovci. Hlavnú činnosť spoločnosti tvorí prenájom nebytových priestorov.

01

OC VIKTORIA

sa pripravuje na modernizáciu

Vaše obľúbené obchodné centrum bude ešte krajšie, modernejšie ! Práve sa pripravujeme na rekonštrukciu, ktorá so sebou prinesie nové možnosti ,zaujímavé obchodné jednotky a služby.  Snažíme sa pre vás vytvoriť príjemné miesto pre nákupy a relax . Otvárame nové príležitosti pre ľudí žijúcich, pracujúcich alebo nakupujúcich v okrese Hlohovec.

Žijeme vo veľmi uponáhľanej dobe a preto si obyvatelia Hlohovca zaslúžia nakúpiť všetko čo potrebujú na jednom mieste a zároveň majú možnosť oddýchnuť si a zabaviť sa so svojimi rodinami a priateľmi v príjemnej atmosfére zmodernizovaného Obchodného centra Viktória.

NAŠA FILOZOFIA

Silný partner

Posúvame sa ďalej k úspechu! Na pôdu Obchodného centra VIKTORIA prichádza silný partner. Renomovaná nadnárodná spoločnosť  Cushman&Wakefield prevzala správu obchodného centra s cieľom pretvoriť doterajšie sídliskové nákupné stredisko na moderný obchdný dom, ktorý bude poskytovať obyvateľom Hlohovca, ale i návštevníkom zo širokého okolia pestrú paletu tovarov a služieb.

ZOBRAZIŤ VIAC
02

NOVINKY U NÁS

Neposedko z dôvodu opatrení vlády zatvorené do odvolania

viac

Parkovacie miesto Posledné 3 parkovacie miesta na prenájom

viac

LOKALITA BLÍZKO CENTRA

Obchodné centrum Viktoria sa nachádza v úplnej blízkosti historického centra mesta Hlohovec. Nájdete nás na ulici Hollého 1. Ponúkame najlepšiu lokalitu pre Vaše nákupy vďaka bezplatnému parkovisku.

Mapa
4.000 m2 predajná plocha 21 obchodov a parkovisko